English Polski
Logo Dom Polski Wschodniej

Biuletyn newsletter

Najnowsze informacje na Twojej skrzynce e-mail

Dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych Mapa strony mapa strony

Szukaj w serwisie

Kontakt Drukuj Dom Polski Wschodniej w Brukseli
This content requires Adobe Flash Player and a browser with JavaScript enabled.
Built on Flash Panorama Player.

Główne
MENU

Dom Polski Wschodniej znajduje się w centrum Brukseli, w bliskim sąsiedztwie instytucji unijnych.


Polish Run

IMPREZA BIEGOWA

„POLISH RUN”

23 września 2017 r.

Stade de Fallon, Bruksela

Celami organizowanej przez Ambasadę RP w Królestwie Belgii i Dom Polski Wschodniej w Brukseli pierwszej polskiej imprezy biegowej za granicą jest promocja Polski, Regionów Polski Wschodniej i innych wspaniałych części naszego kraju, aktywizacja ludzi kochających sport, amatorsko i zawodowo, propagowanie zdrowego i sportowego trybu życia. Zapraszamy przedstawicieli świata instytucji europejskich, dyplomatów, mieszkańców Belgii i wszystkich innych państw, w których Państwo mieszkacie, żyjecie, uprawiajcie lub myślicie o uprawianiu biegania. Bardzo liczymy na udział naszej polonii i jej międzynarodowych przyjaciół. 

Zapraszamy dzieci, początkujących, ambitnych i profesjonalnych biegaczy. Biegaczy ulicznych i górskich, średniodystansowców i ultrasów. Stałych bywalców biegów jak i debiutantów.

Specjalnie dla Was udział w biegu jest całkowicie BEZPŁATNY. Przyjaciele i dobrzy znajomi nie płacą sobie nawzajem za wspólnie spędzony czas. Cieszą się nim, doceniając każdą chwilę. Dlatego też podjęliśmy decyzję o przeznaczeniu środków na zapewnienie Wam darmowego udziału w biegu.

Wydarzenie odbywa się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, który jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok.

Sportowy program imprezy obejmie biegi na dystansach 400 m i 800 m dla najmłodszych, treningi piłki nożnej pod okiem profesjonalistów, bieg główny na dystansie 10 km oraz szereg wydarzeń towarzyszących sprzyjających piknikowemu charakterowi wydarzenia.

Bieg na 10 km

Dystans 10 kilometrów na „Polish Run” jest właśnie dla Ciebie.

Razem z Tobą na starcie staną setki zawodników, a na stadionie i trasie dopingować będą Was setki kibiców. Podejmij wyzwanie!

Nagrody

Nasz bieg jest niezwykły także z uwagi na specjalne nagrody dla zwycięzców poszczególnych kategorii. W naszym biegu liczy się przede wszystkim wspaniała atmosfera i dobra zabawa. Chcemy przybliżyć Wam piękno i niezwykłą historią naszego kraju. Oferujemy zatem o wiele więcej.

Zwycięzcy zostaną np. zaproszeni do spędzenia niezapomnianych chwil w Polsce. Nasi partnerzy zapewniają wiele okolicznościowych nagród rzeczowych, wśród których znajdą się np. bezpłatne vouchery pobytowe w najlepszych polskich hotelach, spa, uzdrowiskach.

W naszym wspólnym biegu Wszyscy jesteście najważniejsi, dlatego przewidujemy nagrody w kilku specjalnych kategoriach, nie tylko dla zwycięzców. Biegnij z nami w Polish Run!

Atrakcje dla dzieci

Organizatorzy „Polish Run” pamiętają także o najmłodszych. Zarówno dzieci jak i młodzież szkolna może przystąpić do rywalizacji biegowej, a także korzystać z innych sportowych atrakcji!

Oferujemy m.in. specjalne treningi piłkarskie z profesjonalnymi trenerami klubu FC Polonia Bruksela, podczas trwania całego wydarzenia.

Szczegóły imprezy biegowej „Polish Run” oraz jej ramowy program dostępne są w REGULAMINIE.

Przejdź do formularza rejestracyjnego.

Znajdź nas na Facebook.


WSTECZ

copyright © by Dom Polski Wschodniej w Brukseli
All rigths reserved

Projekt i wykonanie Artneo.pl Artneo